לחץ דם גבוהה זה הוא אחד מהתופעות השכיחות ביותר שקיימות בקרב בני אדם,הרבה בני אדם סובלים מן הבעיה הזו וחיים איתה. לחץ דם גבוהה נובע מכך שזרם הדם יוצר לחץ משמעותי על דפנות העורקים,יש את הנורמה של לחץ דם שהיא 80\120 כאשר לחץ הדם גבוהה מן הנורמה המקובלת נוצרת בעיה שהיא לטווח ארוך. הגורמי סיכון של לחץ דם גבוהה זה גיל מבוגר,השמנת הגוף, ואף חוסר פעילות גופנית,עישון ולעיתים זה פשוט ניגרם עקב היסטוריה משפחתית. ישנם כמה בעיות שנוצרות בעקבות לחץ דם גבוהה והן בין היתר מחלות לב וכלי דם. ולכן חייב לטפל בבעיה הזו וישנם כמה דרכים,לרוב עושים זאת על ידי כל מיני תרופות שמאזנות את לחץ הדם כמה שאפשר,אך ישנו עוד טיפול שיכול גם לשמש כטיפול משלים וזה באמצעות חומר הסיבידי,חומר זה זה הוא חומר אשר מופק מצמח הקאנאביס. חומר ה CBD הוא אינו החומר הממכר בצמח הקאנאביס ויש לו המון סגולות לכל מיני בעיות רפואיות, אחת מהן זה לחץ דם גבוהה.ישנם מחקרים שמוכיחים כי חומר הסיבידי משפיע באופן אשר תורם להפחתת לחץ הדם. השפעתו היא בשני דרכים, דרך אחת היא התרחבות של כלי הדם מה שגורם לזרימת דם הרבה יותר טובה וקלילה מה שעוזר להפחתת הלחץ. והדרך השניה היא על ידי הרגעת מערכות עצבים מה שגורם לכך שישנה רגיעה נפשית המרגיעה את מערכת העצבים ובכך מפחיתה את לחץ הדם. כמובן שחשוב לדעת שצריך להשתמש בחומר הסיבידי לפי הוראות מכיוון שיש משתמשים ראשונים שלחץ הדם שלהם עולה במעט ולאחר מכן הוא יכול לרדת. ואילו אצל משתמשים שמורגלים להשתמש בחומר הסיבידי התופעה הזו אינה קיימת. בין כל משתמש ההשפעה עלולה להיות שונה ולכן חייב להתנהל בהתאם למה שקורה בין כל משתמש ולשים לב לתחושות,מה שכן הוכח כי לקאנאביס רפואי אין שום השפעה מסוכנת או שלילית על גוף האדם והוא בטוח.

שימוש בצמח הקאנאביס ברפואה

לקאנאביס הרבה סגולות שונות בתחום הריפוי והשימוש בקאנאביס מקל על סבל וכאבים ותורם רבות להרגעת הגוף והמערכות השונות בגוף כמו מערכת העיכול,מערכת העצבים ועוד.
שמן הסיבידי אף תורם במחלות כרוניות קשות,בדיכאון,בנדודי שינה,בחילות והקאות,מגרנות ואפילו מקל את החיים של אנשים אשר סובלים מפוסט טראומה. שמן הסיבידי אף תורם להקלה בכאבים במחלות קשות כמו סרטן,קרובן,איידס,בפרקינסון,טורט, טרשת נפוצה וגם באפילפסיה.  שמן הסיבידי משפיע על כל אלו לטובה, ההשפעות חיוביות ביותר והתופעות מתבטאות בכך שישנה הקלה בתפקוד היום יומי של החולים,הפחתת כאבים,תאבון רב מהרגיל,מצבי רוח טובים,רגיעה של הנפש,וגם מה שציינו בהתחלה בהפחתת לחץ הדם. לחומר הסיבידי קיימים כל מיני תכשירים שונים שנועדו לשימוש,אפשר לצרוך את החומר דרך הפה בכך שמטפטפים על הלשון,או אפילו דרך מזון. למשל,שוקולד לאכילה,ישנם גם משחות למריחה ואפילו כנוזל של סיגריה אלקטרונית לאידוי. החומר מגיע לגוף בעזרת קולטונים שנימצאים במערכת העיכול,במוח ובמערכת השלד. הקולטונים נספגים ובכך מצליחים לפעול על המערכות בגוף לטובה. ישנה חברה ישראלית שמייבאת את המוצרים הללו שניקראת city seeds bank זוהי רשת עולמית הנימצאת באיטליה ספרד ובישראל המייצרת את city seeds bank קצת על ה
את התכשירים השונים של חומר הסיבידי תחת אישור ורישיון ממשלתי. כל תהליך היצור של החומר נעשה תחת פיקוח ותחת בקרה מאוד קפדנית,לחברה קיימת גם חנות בתל אביב ואתר נורא מושקע ומסודר מאוד, ליד כל מוצר יש תמונה ותיאור התכונות של המוצר. קיימים גם כמובן פרטים טכניים כמו דרכי אספקה,מחירים ושיטות תשלום. החברה אמינה ביותר בעלת מוניטין גדול בתחום ומאוד מומלץ לקנות משם.