אינסטלטור ברמת השרון מבצע עבודות רבות ללקוחות שונים וביניהם הקמה וחידוש של צנרת אינסטלציה וביוב. השירותים הללו נדרשים מעת לעת על ידי לקוחות מגוונים כמו: בעלי בתים פרטיים, עסקים, מוסדות ציבור ועוד. קיימות סיבות שונות לחידוש הצנרת שלכם ורובן נוצרות עקב בלאי, תאונות, חבלות וכדומה. סיבה מרכזית אחרת היא בעת שיפוץ כללי המחייב גם שינויים בקווי המים בבית. למשל, אם תחליטו על בניית שירותים חדשים המחייבים התקנת צנרת חדשה. או לחילופין, החלפת מיקום אמבטיה, מטבח, ושירותים המחייבים פירוק הצנרת הישנה והקמת חדשה, וכן הלאה.

חידוש עקב בלאי                    

נזילות תכופות ונשנות באותו חדר או חלל מעידות כי יש ריקבון בצנרת. הצנרת להולכת המים מותקנת בתוך הקירות ומתחת לבלטות והיא בעלת קוטר קטן. הקוטר נועד לייצור לחץ מים גבוה הגורם לזרימה טובה יותר. הצנרת עשויה, לרוב, ממתכת או פלסטיק קשיח ועבה. לאורך זמן עלולים להיווצר סדקים הגורמים לנזילות אותן מאתרים על ידי מצלמה תרמית. מעבירים אותה על הקיר החיצוני לאורך הקו הקיים. חום המים בנקודת הפריצה שונה מאשר במקום מרוחק יותר והמצלמה מזהה בדיוק רב את הנקודה. לאחר ששוברים את הקיר או הבלטות/האריחים מגלים את הצנרת. ניתן לראות היטב אם היא לקויה. במצב  כזה ימליץ האינסטלאטור לכם על החלפת כל המקטע או אפילו כל הצנרת בחדר. הסיבה לכך כי היא לא תעמוד בלחצים הבאים ופיצוץ קרוב בנקודה נוספת הוא עניין של זמן. לכן, כדאי לכם להשקיע עכשיו בהוצאות מופחתות.

חידוש עקב תאונות ועקב רצון לשיפוץ

תאונות עלולות לקרות ובין חמורות ניתן למנות, חלילה, שיטפון, שריפה, התמוטטות קירות ומבנה ועוד. בכל המקרים הללו לא תוכלו לגור בבית או לשהות במבנה ויש לשקמו מהיסוד כולל חידוש צנרת של מערכת המים. גם שיפוץ כללי יוביל, כאמור, להחלטה כזאת.

התקנת מערכת מהיסוד

מערכת אינסטלציה מתקינים בעת שיפוץ או בנייה בשני שלבים. בתחילה לאחר עבודות השלד ולפני עבודות הריצוף והחיפוי. בשלב הבא בעת עבודות הגמר עת מחברים את נקודות הקצה השונות הכוללות, ברזים ועוד. לבסוף מחברים לצנרת המים הציבורית ובודקים שהיא תקינה ופועלת כשורה. את העבודה מבצעים הקבלנים עצמם באמצעות עובדיהם או על ידי קבלני משנה. תוכלו  לבקש להעסיק קבלן אינסטלציה מטעמו.

 החלפת צנרת הביוב

בצנרת המוליכה את המים המשומשים ובצנרת הביוב החיצונית נוצרות בעיקר סתימות מחדירת שורשים ו/או גופים זרים לתוכה. הם חודרים דרך סדקים, משתחלים ויוצרים פקק. גופים הזרים המגיעים מהאסלות הם תחבושות היגייניות, גלילי ניירות טואלט, מגבונים, מיכלי פלסטיק של סבוני אסלה המוצמדים לדפנות ועוד. כאשר הסתימות חוזרות ונשנות הרי שקיימת סבירות גבוהה לסדקים ואפילו שברים ואז כדאי לצלם את הקווי באמצעות מצלמת סיב אופטי. רצוי לצלם מיד לאחר פתיחת הסתימה וכאשר הקווים נקיים. כי אז תוכלו לקבל החלטה לגבי השיקום הכללי או חידוש הצנרת ו/או הבריכות. השיפוץ נעשה על פי תקנים קיימים וכולל הקמת עיגונים לבריכות ולצנרת, חיבור תקני ויצירת שיפועים לזרימת הנוזלים במערכת.

אינסטלטור מקצועי

אינסטלטור מבצע את העבודות הללו על פי הזמנה מסודרת ועם לוח זמנים המקובל על הלקוח. רצוי שבתקופת השיפוצים תיעדרו מהבית כי מדובר על מספר ימי עבודה בהם לא ניתן לגור בו או להשתמש במערכות. אינסטלטור מקצועי יכול לספק טיפים ומידע לגבי עבודתו ולגבי תוצאותיה. הוא משתמש בחלקי חילוף תקניים ועם צנרת איכותית כדי ליצור מערכת מתפקדת היטב לטווח ארוך. מומלץ לכם לשמור את מספר הטלפון שלו בהישג יד.