אחד התרחישים הפחות נעימים הינו אדם שחייב לכם לא מעט כסף, טוען בבית המשפט כי אין לו רכוש אבל אתם יודעים בוודאות כי דבריו אינם אמת. נשמע לכם מוכר? האם יש מישהו שמסתיר נכסים שווי ערך שיכולים לעזור לכם לפדות את החוב שחייבים כלפיכם? אם כן, כל מה שאתם צריכים זה חוקר פרטי אחד, משרד חקירות מקצועי אחד ושירות מהיר של איתור נכסים שישיג לכם את מה שמגיע במהירות ויעילות.

כאשר אדם מסתיר את נכסיו והוא בעל חוב הסיבה לכך מאוד ברורה, הוא מחפש הקלות מטעם בית המשפט ולא באמת מעניין אותו מה יעלה בגורלכם. חוששים מפסק דין מקל שיינתן לאותו האדם? רוצים כי הוא ישיב לכם את חובו במלואו ללא הקלות? הנה כמה דברים שיכול לעשו עבורכם חוקר מנוסה בתחום האיתורים.

כיצד מתרחש הליך חקירת נכסים?

החייב מסתיר את הנכסים שלו ושואף לגזר דין שיקל על החוב? בכדי שלא תצאו מופסדים מזה כל מה שאתם צריכים זו חקירת נכסים מקיפה ובפרט שתהיה קבילה בכל ערכאה. אז איך עושים איתור נכסים בצורה שתניב את כל התוצאות אליהן אתם שואפים?

וודאו כי לחוקר הפוטנציאלי שלכם יש רישיון בתוקף המחודש מדי חודש בחודשו. זה חשוב היות ולא פעם בתוכניות כאלה ואחרות עלה כי הבלש אותו שכרו האנשים פעל ללא רישיון ונחשו מה? כל ההוכחות שהוא הביא בזמן אמת עד כמה שהיו נכונות לא היו קבילות בבית משפט. חוששים מתרחשי שכזה? וודאו כי לחוקר שלכם יש רישיון בתוקף.

מהו פועלו של חוקר/ בלש פרטי בתחום חקירת נכסים?

במסגרת איתור נכסים תפקידו ומטרותיו הברורות של החוקר אינן שונות משלכם והן מדברות על הצורך לאתר את הנכסים שלכאורה אבדו. אז מה מאתרים כאן? בעיקר בתים, בניינים, חניות ובגדול נדל"ן ולא מעט!

יש מצבים בהם ניתן לאתר כספים, חשבונות בנק רווים ביותר ובגדול איתור מקורות נכסים שתהיו מופתעים לגלות וכי הם קיימים בנוסף למעט שחשבתם כי קיים. בנוסף יכול החוקר הפרטי לאתר לכם גם נכסים שנמצאים במדינה זרה וזאת באמצעות שיתופי פעולה עם קולגות שיאפשר זאת על הצד הטוב ביותר.

מיותר לציין כי אם אדם רושם את נכסיו על מישהו אחר בארץ או בחול גם על כך יכול לעלות חוקר פרטי ובתנאי כי הוא פועל על פי כל חוקי האתיקה המקצועית ומשתמש נכונה בכלים שיש ברשותו.

יש לכם חשד אודות חייב שמסתיר רכוש אבל אין לכם מושג איך "שמים את האצבע על זה"? אם כן יש מצב כי הוא מסתיר זאת אצל קרובי משפחתו מעבר לים. בדיוק לשם כך חשוב שתערבו בהקדם חוקר פרטי שיבצע עבורכם חקירת איתור נכסים בסופה תגיעו אל חקר האמת ותצליחו להגיש את טענותיכם לבית המשפט וגם לקבל את מה שמגיע.