אינסטלטור בהוד השרון מספק שירותים בעיר ובסביבותיה ללקוחות רבים. נזקקים להם אנשים פרטיים, עסקים, קבלני בניין, מוסדות ציבור ועוד. בין השירותים הניתנים ניתן למנות הקמת מערכות אינסטלציה וביוב, איתור נזילות ותיקון תקלות הגורמות להן, איתור סתימות ביוב ופתיחתן, החלפת אביזרי קצה דוגמת טושים, ניאגרות וברזים. ניתן למצוא ברזים שונים המיועדים למטבחים, למקלחות, לחדרי שירותים ועוד. למטבח עצמו ניתן למצוא ברזים קבועים או נשלפים.

יתרונות לברזים נשלפים

ברז נשלף עדיף במקרים רבים על ברז קבוע מסיבות שונות ובעיקר בגלל נוחות. ברז קבוע הינו סטטי ויש קושי מסוים בביצוע פעולות שונות עימו כמו מילוי מים במיכלים גדולים, שטיפת כלים גדולים, ניקוי השיש הצמוד ועוד. בברזים נשלפים הכול יותר פשוט. ניתן לשלוף אותם ולבצע את הפעולות הללו בקלות רבה יותר. רחיצת כלים גדולים אפשרית בחלקה מחוץ לכיור וכן הלאה. לברז נשלף יש משקולת בקצה התחתון אשר מושכת את הצינור למטה וכך הוא חוזר למגרעת שלו בקלות ובמהירות. ברז נשלף מתאים מאוד למטבחים מודרניים ולכן, נרכש מאוד. בבתים כפריים מעדיפים ברזים קבועים אבל גם בהם ניתן לראות נשלפים. הבחירה היא גם עניין של טעם אישי ושיקולים כספיים.

התקנה

התקנת הברזים חייבת להיעשות בצורה מושלמת ורצוי על ידי אינסטלטור מקצועי. הדבר הכרחי למניעת דליפות, לקיבוע יציב שלהם ועל מנת שהברז יתפקד היטב לאורך זמן. ידוע כי ברזי מטבח פועלים רבות וחייבים להיות עמידים. התקנת ברז נשלף נעשית בנסיבות שונות: בעת בנייה, שיפוצים, כאשר הברז הקודם מתקלקל ולא ניתן לתקנו וכאשר יש רצון להחליף לצורך התחדשות או מסיבות אחרות.

בנייה ושיפוצים

בעת בנייה ושיפוצים מתקינים את כל מערכת המים מהיסוד ועושים זאת בשני שלבים עיקריים. הראשון הוא לאחר שהשלד של הבית נבנה ולפני הריצוף. את הצנרת מניחים מתחת לרצפות או בתוך הקירות. מניחים צנרת בקטרים שונים כאשר הראשיים הינם בעלי קוטר גדול יותר של 25 מ"מ בגלל שהם מיועדים לספק מים לנקודות רבות. צינור המגיע לכיור הינו צר יותר ובעל קוטר של 16 מ"מ.  בעת עבודות הגמר השונות יגיע אינסטלטור בהוד השרון לחיבור אביזרי הקצה השונים. יבדוק שהמערכת תקינה ואין נזילות ויחבר אותה למערכת המים הראשית.

מערכת להולכת מים מהבית

בכל בית יש מערכת נפרדת להולכת מים משומשים מהאסלות, האמבטיות, והכיורים שבבית. הקוטר שלה הוא רחב יותר בגלל שנועד להעברת מים שיש בהם מוצקים שונים. מהכיור מוזרמים המים דרך סיפון המצוי מתחתיו ומגיעים, בסופו של שבר, אל בריכת הביוב שבחצר. משם הם מוזרמים הלאה דרך מערכת הביוב שבחצר אל המערכת האזורית. במערכות אלו עלולות לצוץ תקלות שמקורן בסתימות שורשים ו/או גופים זרים בצנרת הביוב. אינסטלטור מקצועי מספק שירותים גם בנושאים אלו.

ברזים איכותיים

ברזים למטבח חייבים להיות איכותיים. ניתן למצוא אצל משווקים ברזים מסוגים שונים המיוצרים על ידי חברות ישראליות ובינלאומיות רבות. אינסטלטור מכיר את כולם ויודע להתקינם בהצלחה. הוא יקפיד בבחירת אטמים איכותיים אשר יש להם חשיבות עליונה במניעת נזילות. הוא מבצע עבור הלקוחות גם טיפולים דחופים וביניהם ניתן למנות איתור נזילות הנעשה על ידי מצלמות תרמיות ותיקון התקלות שגורמות להן. בעת התיקון הוא ישתמש בחלקי חילוף תקניים אשר אמורים לעמוד היטב בלחץ המים. מומלץ לקבל שירות של אינסטלטור בעל מוניטין אשר ברשותו תשתית מתאימה לפעילותו. בין היתר ניידות מאובזרות וצוותי עבודה מיומנים המגיעים לכל קריאה דחופה במהירות האפשרית.