אינסטלטור בבני ברק מספק שירותים מגוונים ללקוחות בעיר ובסביבותיה. ניתן למצוא שירותים דחופים כמו איתור נזילות ותיקון הבעיות הגורמות להן, וכן, איתור סתימות ביוב ופתיחתן. קיימים שירותים נוספים כמו החלפת אביזרי קצה כמו ניאגרות, ברזים, סיפונים, וכן, טיפול בבעית זרם חלש. השירות האחרון הינו פחות דחוף אבל מציק רבות ללקוחות וכדאי למצוא את הסיבה לכך.

סיבות לזרם חלש וטיפול בהן

זרם חלש גם של מים חמים וגם של קרים יחד מעיד על בעיות שניתן לפתור אותן בקלות. לפני שמזמינים אינסטלטור כדאי לברר שני דברים. ראשית, שאין בעיית לחץ מים ברשות המקומית, והשנייה היא שברז המים הראשי פתוח עד הסוף. בדיקה מוקדמת תימנע הזמנת אינסטלטור ותחסוך כסף מיותר.

 1. הצטברות אבנית

  – אבנית יכולה להצטבר על מסנן כל ברז בין אם הוא במטבח, באמבטיה ובשירותים. האבנית מגיעה עם המים ושוקעת. ניתן לטפל בבעיה ללא קושי כולל עצמאית.  משחררים את פיית הברז ושולפים את המסנן. ניתן לשטוף אותו תחת מים זורמים ולאחר מכן לטבול אותו בחומץ. שתי הפעולות הללו יבצעו את העבודה. במידה והמסנן בלוי לגמרי, כדאי להחליף לחדש שעלותו נמוכה. לאחר החזרת המסנן בודקים שזרימת המים תקינה.

 2. תקלות בצנרת

  – צנרת אינה מוברגת היטב בחיבורים או שהיא סתומה בלכלוך תאט את זרימת המים. אינסטלטור מקצועי יפרק אתה, ינקה ויבריג מחדש בצורה מוצלחת.

 3. בלאי בצנרת

  – הצנרת ממתכת עלולה לעבור תהליך בלאי בשל חלודה וקורוזיה. היא עלולה להיפגע גם לאורך זמן מלחץ המים המופעל עליה כל העת. גם בצנרת פלסטיק נוצר בלאי. כל אלו גורמים, בין היתר, לתופעה. כאשר כל הטיפולים הקודמים לא הועילו אז כדאי לשקול החלפת הצנרת בחדשה אשר תחזיק מעמד לזמן ארוך. בעת שעורכים שיפוצים כלליים כדאי לחשוב על החלפת צנרת וותיקה קיימת מאחר ותקלות מעין אלו ואחרות הן בלתי נמנעות במצבה. העלות של השירות הנ"ל בעת השיפוצים הינו נמוך, יחסית, לעלות של שיפוץ נפרד למערכת האינסטלציה.

 4. מעקפים

  – פתרון אחר הוא ביצוע מעקפים. במקרה כזה הזרימה תהיה טובה אבל הסיכון יעבור לצנרת הוותיקה המקבלת את זרם המים החזק. הלחץ יגרום לסדקים ופיצוצים בה בגלל עוצמת הזרם, כך שהבעיה מועברת ממקום אחד למקום שני.

 5. תקלות במערכת דוד השמש

  – ניתן למצוא תקלות אשר יגרמו לזרם איטי של מים חמים. כאן, לרוב, הן נובעות מנזילות אבל גם מבעיות טכניות אחרות כמו הצטברות אבנית ועוד. הטיפול הוא בידי של טכנאי דוד שמש או של אינסטלטור המתמחה במערכות אלו. הוא יסתכם בניקוי, בהחלפת חלקים תקולים ועוד.

 6. התקנת משאבת מים

  – מקובל להשתמש בה, בעיקר, בדירות הממוקמות בקומות גבוהות שאליהן מגיע זרם מים חלש. במקרים בהם יש תקלות מבניות ואחרות במערכת מים התועלת שלהן קטנה יותר. מומלץ לרכוש משאבות שקטות שאינן מרעישות. האינסטלאטור מחבר את המשאבה ישירות למערכת המרכזית של המים והיא תזרים את המים אל הדירה שלמעלה. ממקמים אותה בתוך הארון בו מרוכזים ברזי המים הראשיים. לפני רכישת משאבה שעלותה יקרה כדאי לברר עם מחלקת המים של הרשות המקומית. יש מצב שהבעיה היא בגלל בעיות אצלה. אם התקלה נמצאת בטיפול אשר יביא להגברת זרם המים אז כדאי להמתין עד להשלמתו.

מומלץ לקבל שירות מאינסטלאטור בעל מוניטין אשר מתמחה בטיפול בבעיות מסוג זה. הוא מספק שירותיו לאורך כל ימות השנה כולל בשעות לילה לשירותים דחופים. ברשותו ניידת שירות מאובזרת המגיעה במהירות האפשרית לכל לקוח ותיק כחדש.