חקירות ביטוח – כך תתמודדו עם זה נכון

כשמדברים על תחום נזיקין מצטרפים לזה כמה דברים וביניהם גם חקירות ביטוח העוסקות הן בהיבט הגוף והן בהיבט הרכוש. אז מה עושים ואיך צריך לעשות את זה? ממה חשוב להימנע בכדי למגר דחיית תביעה כזו או אחרת אל מול חברות הביטוח? במאמר הבא נדבר בעיקר על חקירות ביטוח וכיצד המשרד הנכון יכול לסייע לכם להשיג את מה שמגיע לכם על פי החוק.

משרד העוסק בנישת חקירות ביטוח יכול להביא את התוצאה במקרים של נזקי גוף, תאונות עבודה, ביטוחי רכב, אלמנטרי והרשימה קצרה מלהכיל. בגדול, המשותף לכל חקירות ביטוח משמע לאסוף מידע ותשתיות ראייתיות במטרה להוכיח את הטענה הקיימת.

ישנן חקירות המתבצעות בהיבט הגלוי ואילו בהיבט השני החקירות מוסוות ומתבצעות על ידי חוקרים שעוקבים בצורה סמויה. החקירה בהיבט הסמוי הכרחית ביותר מכיוון שברוב הפעמים מדובר במגזרים רגישים ואף בעייתיים וזאת בלשון המטה. וכך בשביל להצליח ולהגיע לכמה שיותר פרטים נאלצים החוקרים לפעול בחשאיות רבה הן במגזר החילוני, הדתי ולעיתים גם במגזר הערבי.

איך מוצאים משרד מתאים לחקירות ביטוח?

חקירות ביטוח קשורות במשרד שיכול לספק לכם 100 אחוז הגנה והבטחה כי הוא אכן הולך להשיג לכם את כל הראיות הנדרשות. כמו כן, משרד איכותי משמע משרד שיכול להציג לכם עובדות והצלחות בשטח. לא מבינים במה מדובר? כל מה שאתם צריכים לעשות זה לקרוא אודות הצלחות ולהבין מי באמת יכול לספק לכם שירותי חקירות ברגישות ואחריות רבה והתוצאה? גילוי האמת על כל המשתמע מכך.

היבט חקירות בתחום הביטוח עוסק בתיעוד, העברת מסמכים, כניסה לחשבונות של הבנק, תיקים פליליים אם יש כאלו, בדיקה בגין דוחות רפואיים, פסקי דין בהיבט המשפטי ועוד. וכך אם אתם חוששים כי אתם חלק מתרמית אחת גדולה מצד חברת הביטוח כל מה שאתם צריכים זה חקירה איכותית ופרטית שתטיל אור על הדבר.

כאמור התוצאות אותן יגיש לכם החוקר הפרטי ישקפו את האמת ובזכותם תוכלו לגשת לכל מקום ובפרט לבתי המשפט, להתעמת ולהביס את חברות הביטוח ואת הייצוג האימתני של סוללת עורכי הדין מטעמם.

מה צריך לדעת לפני שנכנסים לחקירת ביטוח?

מחפשים חקירת ביטוח איכותית?רוצים להשיג את העובדות הנדרשות בכדי להוכיח את דרישתכם אל מול חברות הביטוח והגוף המשפטי? בשלב הזה יהיה עליכם למצוא מבעוד מועד משרד חקירות שיש לו ידע וניסיון בתחום הספציפי.

יש למצוא משרד העומד בלוחות הזמנים שהצבתם לו ולא מפספס את המומנט הקריטי קרי הצגת הראיות בזמן שבית המשפט דורש. בנוסף יש לוודא כי קיבלתם את כל המסמכים הנדרשים וכי המשרד יבצע את משימותיו בצורה סמויה או גלויה- הכול בכדי להגיע לחקר האמת בזמן הנכון ביותר ובכפוף למשרד המשפטים על פי חוק! שיש למשרד אישור משרד המשפטים.